Jemma-kuukausipaketti
Jemmaa euroja ennakkoon ja jätä kuvauspäivänä lompakko kotiin.
Jemma on luotu Teidän, asiakkaitteni, toiveisiin pohjaten <3 . Jemma tarjoaa mahdollisuuden säästää kuvaukseen joka kuukausi tavallisessa arjessa ja voitte käyttää Jemmatun rahan valokuvaukseen, kuvatuotteisiin tai mihin tahansa Jenoran palveluihin juuri silloin kuin itse haluatte! Perheenne (tai sinun) Jemmaa voivat kasvattaa myös läheiset. Jemman maksaminen läheiselle on aineeton ja ajaton lahjaidea! Jemma on kiva tapa säästää esimerkiksi 1v-kuvauksiin tai itselleen pitkään haaveena olleeseen boudoirkuvaukseen.
Jos siis 0,99 euroa päivässä * tuntuu sinusta kohtuulliselta summalta käytettäväksi valokuvaukseen ja valokuviin, niin Jemma on sinulle sopiva juttu <3 .

Jemma tarjoaa
- Mahdollisuuden Jemmata euroja helposti arjessa suoraan kuvausta tai muuta Jenoran palvelua varten; itsellesi tai perheellesi
- Mukavan muistijäljen oikeasti varata kuvaus tai muu palvelu
- Ammattitaitoisen valokuvauspalvelun, laadukkaat kuvatuotteet ja muut rakkaudella räätälöidyt, harkitut palvelut sinulle sopivalla hetkellä
- Ennakoitavat eurot; tiedät kiinteän kuukausikulun ennalta ja saat käyttää koko Jemmaamasi summan kerralla tai osissa
Hinta 30e/kk
- Jemman hinta on 30 euroa kuukaudessa (eli 0,99e per päivä jos keräät jemmaa yhden vuoden.*)
- Maksu kerran kuukaudessa helposti sähköpostiin tulevalla laskulla
* Kun säästät 30 euron kuukausijemmaa yhden vuoden eli 12 kuukautta, saat tuona aikana Jemmaan 360 euroa eli kulu on vuoden 365 päivälle jaettuna 0,99 e/ päivä. Jemmaan ei tarvitse sitoutua vuodeksi, mutta se voi olla kiva tapa säästää esimerkiksi 1v-kuvauksiin tai pitkään haaveena olleeseen boudoirkuvaukseen <3 .

Miten jemmaaminen aloitetaan?
1. Klikkaa itsesi tänne
ja tee ensimmäinen Jemma-maksu verkkopankin kautta.
2. Valmista!
Jee! Nyt olet aloittanut Jemmaamisen. Jatkossa saat sähköpostiisi joka kuukausi 30 euron arvoisen laskun, jolla voit kasvattaa Jemman arvoa. Jemma-kuukausipaketti on voimassa automaattisesti ensimmäiset 3 kuukautta ja sen jälkeen kuukausi kerrallaan.
3. Käyttö
Jemmaamisen voit päättää milloin vain ja jemmaan kerätyt eurot voi käyttää yhdellä kertaa tai osissa.
Lisätietoja Jemma-kuukausipaketista:
- Jemmaa voit maksaa haluamasi ajanjakson, minimiaika kuitenkin 3 kuukautta. Kun aloitat Jemmaamisen ja teet ensimmäisen maksun netissä, saat kahtena seuraavana kuukautena Jemman maksuohjeen sähköpostiisi. Jos haluat peruuttaa tai keskeyttää Jemmaamisen tämän jälkeen, ilmoitathan siitä minulle ennen kuun vaihtumista.
- Jemmaan tehtyjä maksuja ei palauteta eikä niitä voi muuttaa rahaksi.
- Jemmaan maksetut eurot voi käyttää Jenora Designin palveluihin ja tuotteisiin: muotokuvaus, erikoismuotokuvaus, tapahtumakuvaukset, valokuvatuotteet, taideterapia.
- Jemmaan tehtyjen maksujen kertymistä voit tiedustella minulta koska vain.
- Jemmaan kerätyt maksut on käytettävissä 12kk ajan viimeisestä Jemma-kuukausimaksusta.
- Jemmaan kerätyillä maksuilla ei voi ostaa lahjakortteja.
- Jemman tilaaja päättää ensisijaisesti Jemmaan kerättyjen eurojen käytöstä. Jos siis maksatte Jemma-kuukausipakettia perheenä, on Jemman ensitilauksen tehnyt henkilö vastuussa ja päätäntävallassa Jemmaan kerättyjen eurojen käytöstä 🙂
Haluatko maksaa Jemman lahjaksi?
1. Klikkaa itsesi tänne
ja voit maksaa Jemman lahjaksi haluamallesi ihmiselle.
Jos mieleesi tupsahti vielä muita kysymyksiä
Jemman kuukausipaketista, voit soittaa minulle 044-9721372 / Jenni.